Kurtköy Platform Kiralama

Kiralık Platform Vinç Nedir ?

Yazar Star Platform

Kurtköy Platform Kiralama

Kurtköy Platform Ülkemizde iş güvenliği konusunda özellikle son dönemlerde önemli adımlar atılmıştır.  Araç üstü platformlar, yüksekte çalışma ve personel yükseltme işlemlerinde; iş güvenliği konusunda alınan en önemli etkenlerin başında gelir.
Özellikle yüksek katlı iş merkezi ya da binaların inşa aşamasında, cam temizleme işlemlerinde, reklam çalışmalarında kullanılan bu vinçler, dış cephe sıvası sırasında etkili şekilde kullanılır. Kurtköy Platform Çalışanın can güvenliği için
koruma kaskı ile çalıştığı bu makinelerde, bir kumandayı sağlayan eleman, bir de işi yapan eleman yer alır. Kumandayı sağlayan eleman diğer arkadaşı gerekli önlemleri alıp hazır olduğunda vinç ile sepeti istenilen bölgeye
yanaştırıp en kolay şekilde çalışma ortamı sağlar. Sepette yer alan diğer çalışan çalışma alanına zorlanmadan yetişeceği için en hızlı ve güvenilir şekilde işlerini bitirerek vakitten tasarruf sağlar.

Kurtköy Platform Kiralama

Kurtköy Platform Kiralama

Kurtköy Platform

Araç Üstü Platform Nedir?

Araç üstü platformlar yapılacak işleme ve çalışma alanına göre farklılık gösterebilen araçlardır. Düşey, yatay gibi farklı açılar üzerinde bulunabilen, belirli ağırlıktaki yüklerin istenen uzaklığa taşınması için aracın üst kısmına monte edilmiş platformları bulunan iş makineleridir. Bu araçların sabitlenen modelleri olmakla beraber paletli araç ya da lastik tekerlekli araç üzerine monte edilebilen modellerinin kullanımı da oldukça yaygındır.

Araç Üstü Platform

Araç Üstü Platform

Kurtköy Platform Yana doğru ve yukarı aşağı olacak şekilde yük kaldırıp indirme hareketi, vince bağlı dizen motorun tetiklediği pompalar ile olmaktadır. Bu tip araç üstü vinçler genellikle iki kumanda kolu vasıtası ile yönlendirilmektedir. Bu vinçlerde 4 tane denge kolu bulunmaktadır. Bu sayede kaldırma işlemi yapılmadan önce açılma haline geçerler ve bu sayede denge sağlanarak yük garantili bir şekilde kavranmış olur. Araç üstü vinç çeşitleri arasında insan kaldırma platformlu, teleskopik ve bomlu  çeşitleri bulunmaktadır. Platform üzerinde insan ya da başka bir yük taşınabilir.

Katlanabilir bomlu araç üstü vincin ortalama taşıma kabiliyeti 5 ila 20 ton arasında değişim göstermektedir. Katlanabilir vinç mekanizması açıldığı takdirde 5 metreden 15 metre yüksekliğe uzanan bir skalada yük kaldırma işlemi yapabilmektedir. Yan ayakları olduğundan denge konusunda herhangi bir sorun çıkartmazken bu konuda maksimum verim sağlamaktadır.

Teleskobik araç üstü vinç ise 10 ton ile 60 ton arasında bir taşıma kapasitesine sahiptir. 10 metreden başlayarak 20 metreye uzanan bir kaldırma skalası mevcuttur. Bu araçta da yan ayaklar olduğundan denge konusunda mükemmel bir sonuç ortaya koymaktadır.

Kurtköy Platform İnsan kaldırma platformlu araç üstü vinçte de durum tıpkı diğer araçlarda olduğu gibi maksimum performans sergilemektedir. Araç üstü platform olarak taşıma kapasitesi 200 kilodan başlayarak 1 tona kadar çıkabilmektedir. Yükseklik olarak ise 4.5 metreden başlar ve 25 metreye kadar uzanan bir skalaya yayılır. Amaca göre yükseklik tercihi yapılır ve uygulanır.

Araç üstü platformların çok farklı çalışma alanları olabilir. Kurtköy Platform Kiralama Taşıma kapasitesi ve çalışma yapılacak alana göre 1 tondan başlar ve 65 tona kadar çıkabilmektedir. Çalışma alanları da bu yük kapasitesine göre paralellik gösterecektir. Örnek vermek gerekirse yol çalışmaları, şantiye ve limanlar ile yüksek gerilim hattı çalışma alanlarında sıklıkla bu araç üstü platformlardan görme mümkündür. Ülkemizde de diğer ülkelerde olduğu gibi araç üstü platform olarak adlandırılan makineler tercih sebebidir.

Platform Vinç Kiralama

Platform Vinç Kiralama

Platform Vinç Kiralama

Kurtköy Platform Kiralama

Tıpkı pek çok iş makinasında olduğu gibi sepetli vinçlerde de satın almak yerine vinç kiralama yoluna gidilebilir. Sepetli vinç kiralama sistemindeki araçlar, sepetlerin büyüklüklerine ve kapasitelerine göre farklılık gösterir. Kurtköy Platform Kiralama Bu nedenle sepetli vinç kiralama fiyatı ya da sepetli vinç fiyatları tamamen kullanım alanı ve kapasitesine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Ayrıca tonaj farklılıkları da kaldırılan tonun ağırlığına ve çıkacakları yüksekliklere bağlı olarak belirlenir bu nedenle aslında her şey sepetli vinçin nerede ve hangi koşullarda kullanılacağına bağlıdır.

Hizmetlerimiz

Kurtköy Platform Kiralama Çekilebilir Makaslı Personel Platformu Mini Makaslı Çekilebilir Personel Platformu Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu Çekilebilir Teleskopik Personel Platformu gibi bir çok Personel Kaldırma Platformaları ile siz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Platform çeşitlerimizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz .

İnşaat şantiyelerinde, Havaalanlarında, Tersanelerde, Fabrika Alanlarında, Fuar alanlarında, Elektrik Kurumunda ve Santrallerde, Belediyelerde, Trafik Işıklarında, Garajlarda ve Diğer Alanlarda, Klima ve havaalandirma tesis montajında,
Boya ve Cephe temizlik işlerinde, Dekorasyon ve Reklam işlerinde, Çatı, Ytong, Kolon, Demo, Çelik konstrüksiyon montajı, Cam silme, Bina Boyama,25 mt. ye kadar Çalışma platformları ,Cephe Temizliği ve Montajı, Fabrika İçi Tadilat İşleri, Söküm Demonte İşleri, Dış Cephe İşleri, Reklam Panoları Montajı, Gsm Montaj İşleri, Film Çekimleri, İnsan Gücü İle Ulaşılamayacak Noktalar, gibi tüm işlemlerde Star Platform olarak Gebze ve Kocaeli`nin tüm semtlerinde ve istanbul Anadolu Yakasında her türlü vinç hizmetinde 7/24 yanınızdayız. Sadece telefon etmeniz yeterli.

İletişim

Ad(Gerekli)
Email(Gerekli)
Lütfen aklınızdakileri bize bildirin. Bize soracaklarınız mı var? Gönderin gelsin.


[code_snippet id=8 format]

Star Platform

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku

error: Koruma