Gebze Kiralık Vinç

Gebze Vinç Kiralama

Yazar Star Platform

Gebze Kiralık Vinç

Gebze Kiralık Vinç

Gebze Kiralık Vinç

Gebze içerisindeki pek çok bina, özellikle de yüksek katlı olanlar, zaman zaman onarıma, bakıma, temizliğe ya da kimi ekleme çıkarmaların yapılmasına ihtiyaç duyuyor. Özellikle de bazı cepheleri duyuru panosu gibi kullanılabilen, caddeye bakan ve çok fazla insanın önünden geçtiği bölgelerde bunları hızlı bir şekilde yapmak oldukça önemli. Önemli, çünkü özellikle reklam verenler bu tarz duyuruların hemen hayata geçmesini ister ve anlaşma yapıldığı andan itibaren kronometre işlemeye başlar. Önemli, çünkü hele ki kurumsal bir şirketin binasından sorumluysanız, bu tarz binaların düzenli temizliklerinin, pano değişimlerinin ve benzer çalışmalarının bir an evvel tamamlanması gerekliliğinin ne derece önem taşıdığını da biliyorsunuz demektir.

 

 

Gebze sepetli vinç kiralama

sizi bu noktada hem büyük çapta bir maliyetten kurtarıyor, hem de hızlı hizmet almanıza, dolayısıyla da hızlı bir şekilde hizmet vermenize olanak sağlıyor.

Gebze vinç kiralama

sayesinde sepetli vinçlerin düzenli kullanımını sağlamanın yanı sıra, bu tarz ürünlerin ihtiyaç duyduğu düzenli bakım işlerinden de sıyrılmış oluyorsunuz, zira firmamız bu tarz çalışmaları size sepetli vinci kiralamadan evvel çoktan yapmış oluyor.

Gebze kiralık sepetli vinç 

sizin için de aciliyetli bir ihtiyaçsa ve bakım masrafları, satın alma, depolama gibi ekstra yüklerle uğraşmak istemiyorsanız firmamıza başvurun. Firmamız size gereken hizmeti fazlasıyla yerine getirecek, size de tüm bunların sonrasında yapılan çalışmanın keyfini sürmek kalacaktır.

Sepetli Vinç Nedir, Ne İşe Yarar?

Sepetli Vinç Nedir, Ne İşe Yarar?

Sepetli vinç daha çok merdiven kullanılarak erişilemeyen yerlerde kullanılır. Sepetli vinç kullanımı özellikle itfaiyeciler, enerji nakil hattı çalışanları tarafından tercih edilir. Sokak lambaları ya da enerji hatları bakım onarım işlerinde çalışanların kullandıkları vinçler sepetli vinçlerdir.

Sepetli Vinç Tanımı

Sepetli vinç nedir dendiğinde, çalışma güvenliği açısından riskli bölgelerde görev yapmak zorunda kalan insanların güvenliğini sağlamak için kullanılan ve araçların üzerinde bulunan korunaklı platformlardır denilebilir.

 

Sepetli Vinç Kullanımının Avantajı

Sepetli vinç kullanımında en önemli avantaj, insan emeği ve gücü ile yapılması planlanan fakat ulaşılması tehlikeli ve riskli yerlere güvenli bir şekilde erişilmesine olarak sağlanmasıdır. Böylece insan gücünün olabilecek en verimli şekilde kullanılması sağlanır. Sepetli vinç kullanımı işlerin yapım aşamasında süreden ve insan gücünden tasarruf edilmesine yol açarlar.

Sepetli Vinç Çeşitleri

Sepetli vinç türleri kullanılacakları işe göre belirlenir. Başlıca çeşitler şunlardır:

 • 20 metre modeller
 • 25 metre modeller
 • 30 metre modeller
 • 43 metre modeller
 • 45 metre modeller
 • 53 metre modeller
 • 60 metre modeller
 • 65 metre modeller
 • 68 metre modeller
 • 70 metre modeller
 • 84 metre modellerdir

Bütün modeller hareketli olarak kullanılabilir.

 

Gebze Örümcek Platform Ve Makaslı Platform

Gebze Örümcek Platform Ve Makaslı Platform

Gebze Örümcek Platform Ve Makaslı Platform

Örümcek platformlar ile makaslı platformlar da piyasada çok kullanılan sepetli vincin modelleridir. Piyasada bulunan ve kendinden yürüyen, eklemli ya da eklemsiz platformlu modellerden bazılarına ‘’Örümcek’’ adı verilir. Örümcek daha çok kapalı çalışma sahaları için uygundur.

Makaslı platformlar olarak bilinen bir başka tür sepetli vincin çeşididir. Makaslı platform, kamyonla çalışılması planlanan sahaya getirilerek kurulumu yapılır. Bu modeller ile çalışıldığı zaman zarfında kamyona gereksinim yoktur. Makaslı platformlar daha çok sanayiide kullanım alanı bulurlar. Makaslı platformların alt çeşitleri vardır. Bu çeşitler şunlardır:

 • Kendinden yürüyüşlü
 • Dizel makaslı,
 • Elektrikli makaslı platformlardır.

20 -25 Metre Vinç Modeli Özelliği

20-25 Metrelik vinçler için en uygun taşıma aracı 3.50 ton hafif kamyondur. Özellikle şehir içinde çok rahat kullanılabilen modellerdir. Dar sahalar konumlanan, yüksek mesafelere ulaşılması için tercih edilirler.

30 Metre Vinç Modeli Özelliği

30 Metrelik vinç modelleri için taşıma aracı olarak 7.50 ton kamyonlar tercih edilir. Bu modeller çabuk ve kolay çalışabilme şartları sağlarlar. Daha çok yüksek yapılara, reklam panolarına ya da direklere ulaşmak için tercih edilir.

45 Metre Vinç Modeli Özelliği

45 Metrelik vinç modellerini taşımak için 15 tonluk kamyonlar uygundur. İnşaatlar ve yüksek yapılarda çalışma şartlarını kolaylaştırırlar.

53 Metre Vinç Modeli Özelliği

53 Metrelik vinç modelleri ise 26 tonluk kamyonlar ile taşınmalıdır. Mesafe çok yüksek olduğu için çabuk, kolay ve güvenli olarak işlerin tamamlanması başka türlü mümkün değildir.

72 Metre Vinç Modeli Özelliği

72 Metrelik vinç modelleri ise en az 32 tonluk kamyonlar ile taşınmalıdır.

Ayrıca Gebze vinç firmalarına bakabilirsiniz.

Gebze Vinç Kiralama

Gebze Vinç Kiralama

Vinç Kullanım Sahası

Sepetli vinçlerin kullanıldığı alanlar çok çeşitlidir. Sepetli vincin başlıca kullanım alanları şunlardır:

 • Yüksek yapıların cam temizliğinde,
 • Yüksek yapıların tadilat işlerinde,
 • Baca bakımı ve montajında,
 • Tabela, branda, vinil gerilmesi,
 • Enerji santralleri onarımı,
 • Rüzgar gülü kanat bakımı,
 • Televizyon, sinema çekimleri,
 • Yüksek yapıların boya, sıva, montaj vb. işlerinin yapılması sırasında kullanılırlar.

Sepetli vinç kullanımı pratik bir görünümde olsa dahi mutlaka profesyonel kişiler tarafından kullanılmalıdır. Sepetli vinç operatörü de tıpkı diğer vinç operatörlerinin olduğu gibi ‘’Kaldırma ve Yükleme Tipi İş Makinesi Kullanım Operatörlük Belgesi’’ sahibi olmalıdır.    Operatörlük belgesi olmadan çalışmak kanunlara aykırı olup, cezai müeyyidesi vardır.


[code_snippet id=8 format]


İletişim

Ad(Gerekli)
Email(Gerekli)
Lütfen aklınızdakileri bize bildirin. Bize soracaklarınız mı var? Gönderin gelsin.

Star Platform

Şunlar da hoşunuza gidebilir

Gebze kiralık vinç

Yazar Star Platform

Gebze Kiralık Vinç

Gebze Vinç Kiralama Hizmetleri

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri  AB, TSE ve CE standartlarına göre, Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri vinç sektöründe konusunda uzman, profesyonel kadrosu ile faaliyet göstermektedir.

Vinçlerin fiyatlarının pahalı olmasına bağlı olarak kiralama çok daha avantajlıdır. Nihayetinde bu araçlara sürekli bir ihtiyaç duyulması söz konusu değildir. Bazen birkaç gün, bazen de birkaç aylığına duyulan ihtiyaç için vinç satın alınması mantıklı olmayacaktır. Firmamız tarafından verilen kiralama hizmetleri sayesinde, bu maliyetten kurtulabilirsiniz. Ayrıca vincin diğer masraflarını da düşünmenize gerek kalmaz ve bütün dikkatinizi kendi işinize verebilirsiniz.

Vinçlerin özellikleri, tercih edilene göre değişmektedir. Çalışma mantıkları, bir halatın ucuna bağlı olan yükü farklı bir noktaya, yüksekliğe taşıma olan bu araçların kapasiteleri, tercih edilen araca göre değişiyor. 3-5 ton gibi rakamlar için uygun olan seçenekler olduğu gibi 300 ton gibi devasa yüklerin taşımasını yapabilen seçenekler de vardır. Ayrıca yükseklik noktasında da benzer durum söz konusu olup, bu seçeneklerin tamamı firmamızda mevcuttur. Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri Platform aradığınızda, firmamıza bir telefonla ulaşabilir ve bu konuda çok daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Gebze Kiralık Örümcek Platform 

Firmamıza geldiğinizde, her türlü desteği vereceğimizi bilmenizi isteriz. Siz, sadece vincin kurulumunun yapılacağı yeri gösterin, diğer detaylarla biz ilgilenelim. Firmamızla iletişime geçtiğinizde seçim yapmanız konusunda da yardımcı oluyoruz. Hizmetlerimizde, gerek kendi operatörlerimizin, gerekse de sizin personellerinizin güvenliği önceliğimizdir. Ayrıca farklı vinç seçenekleri arasından uygun olan seçeneği seçmeniz için gerekli bilgilendirmeyi yapıyoruz. Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri Vinçlerin özellikleri, taşıma kapasiteleri, kurulumları ve hareket yeteneklerini öğrendikten sonra yapacağınız seçim çok daha doğru olacaktır.

Vinç Seçimi Nasıl Yapılır? Bilindiği gibi günümüzde kullanılan farklı vinç türleri vardır ve bunların uygun olanının seçilmesi, hem işin daha kısa sürede tamamlanmasını sağlıyor, hem de ciddi bir maliyetten sizi kurtarıyor. Firmamıza ulaştığınızda, ihtiyaçlarınıza cevap veren uygun seçenekleri detaylı olarak size anlatıyor ve doğru seçim yapmanızı sağlıyoruz.

Vinç fiyatlarının son derece yüksek olmasından dolayı sürekli olmayan kullanımlar için kiralama yoluna gidilmesi çok daha avantajlıdır. Böylece vinç için yapılacak ödeme, yatırımlara aktarılabilir. Bunun haricinde ise vincin diğer giderlerinden de kurtulmak söz konusudur. Çok kısa süreli kullanım ihtiyaçlarına, Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri’nın tüm semt ve bölgelerine günlük vinç kiralama ile cevap veriyoruz. Kullanım süresi ne olursa olsun, işimizi profesyonel olarak yapıyor ve beklentilerinizi tam olarak karşılıyoruz.

Bizden aldığınız hizmetin kapsamında operatör ve diğer teknik personelde bulunmaktadır. Bu personeller sayesinde vinç kullanımı gibi karmaşık bir problemle uğraşmak zorunda kalmayacaksınız.

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

İnsanlar için güvenli olmayan yüksekliklerdeki işlerin yapılması için geliştirilen sepetli vinç, iş güvenliğini üst seviyede sağlamaktadır. Gebze Kiralık Sepetli Viç Sepetli Vinç başta olmak üzere çok farklı yerlerde yoğun olarak talep edilmektedir. Bu araçların temel işlevi, normal şartlarda insanların çalışamayacağı yüksekliklere veya çalışsa dahi ciddi risk altında olacağı noktalara, insanların güvenli bir şekilde ulaşmasını sağlamaktır. Adından da anlaşılacağı gibi bunu sahip olduğu sepeti ile yapmaktadır. Bu araçlarda bulunan sepetler genellikle 1 veya 2 kişiliktir. Yüksek noktalara bu sepet içinde ulaşan personeller, herhangi bir güvenlik sorunu yaşamazlar.

Sepetli vinçler tek tip olmayıp, bunların farklı tipleri vardır. Araçlardaki farklılık, genellikle yükseklikleri ile direkt olarak ilgilidir. Bu araçların yükseklikleri genellikle 25 metre ile 90 metre arasında farklılık gösterir. Ulaşılacak olan noktanın uzaklığına bağlı olarak bunlardan birisi tercih edilir.

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri  Yukarıda genel olarak özellikleri anlatılan bu araçların kullanım alanları da oldukça geniştir. Günümüzde yapılaşmanın yukarı doğru, yani dikey olması bu araçlara olan ihtiyacın artmasına neden olmuştur. Bahse konu durum sebebiyle bazen farklı şirketler, bazen de bireysel amaçlar için bu araçlara ihtiyaç duyulur. Bu ihtiyaç, sepetli vinç kiralama Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri hizmetlerini veren firmamız tarafından karşılanır. Firmamız tarafından verilen hizmet, uluslararası kalite standartlarına uygundur. Bahse konu hizmette kullanılan aletler ve cihazların tamamı TSE ve ISO onaylı olup, farklı güvenlik risklerine neden olmaz.

Farklı ihtiyaçlar için kullanılacak vincin yüksekliğinin doğru olarak seçilmesi, ihtiyacın karşılanması adına çok önemlidir. Unutulmamalıdır ki, uygun araç tercihi sayesinde ciddi bir hareket kabiliyeti kazanılır ve bu kabiliyet ile işlerin sorunsuz olarak halledilmesi sağlanır. Bu noktada kiralık Gebze Kiralık Sepetli Viç Sepetli Vinç tercih yapmak çok mantıklı olacaktır. Çünkü bu şekilde tercihte bulunulması, maliyetin ciddi şekilde azalmasına neden olur.

Firma olarak verdiğimiz hizmete her şey dahildir. Yani bu hizmet sayesinde beklentilerinizin tam manasıyla karşılanması mümkün olacaktır. Ayrıca verdiğimiz operatör desteği ile size sadece işin nasıl yapılacağını tarif etmek kalır. Direktiflerin doğrultusunda araç kullanılır ve personelleriniz, istediğiniz noktaya kadar çıkarılır.

 

Gebze Kiralık Sepetli Vinç

Bizden fiyat teklifi almadan platform kiralamayınız. İşinin uzmanı ve tecrübeli operatörlerimiz, bakımlı ve en iyi platformlarımız ile tüm özel projelerinizde tecrübeli bir ekipten kaliteli ve profesyonel bir hizmet almak istiyorsanız bizimle mutlaka iletişime geçiniz.

Platform Kiralamanın Faydaları

 • Sermaye bağlamadan veya kredi kullanmadan platform sahibi olursunuz,
 • İşlerinizin durumuna göre platform sayınızı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz ya da çalışacağınız mekanın farklılığına göre model değişikliği yapabilirsiniz,
 • Çözümlenemeyen arızalar durumunda yedek platform bulundurmak zorunluluğundan kurtulursunuz,
 • Platform için yedek parça stoğu bulundurmak, tamir-bakım için ekstra yatırım yapmak zorunda kalmazsınız,
 • Bakım için hiç bir servis ve yedek parça ücreti ödemezsiniz,
 • Platformların sürpriz onarım masraflarından kurtulursunuz,
 • Platformlar daima full bakımlı olduğundan arıza ve atıl bekleme süresinden kaynaklanan iş kaybı yaşamazsınız,
 • Kiralama giderlerini muhasebeleştirerek vergi avantajı sağlarsınız,
 • Personel yükseltici platformlar kendinden yürüyüşlü olduğundan, ikinci bir kişiye gerek duymaksızın sadece platform üzerindeki personel tarafından işinizi idare edebilirsiniz,
 • Son derece ekonomik ve güvenli olan Personel yükseltici Platformlar, seri ve güvenli oluşları nedeniyle sabit ve seyyar iskeleler, merdivenler ve sepetli vinçler yerine yaygın olarak kullanılmaktadır,
 • İnşaat sektörünün yanı sıra temizlik, bakım, onarım ve montaj çalışmalarında full güvenli çalışma yapmanızı sağlar.

 

 

Star Platform

İnşaat şantiyelerinde, Havaalanlarında,Tersanelerde, Fabrika Alanlarında,Fuar alanlarında, Elektrik Kurumunda ve Santrallerde,Belediyelerde, Trafik Işıklarında,Garajlarda ve Diger Alanlarda,Klima ve havalandirma tesis montajında,
Boya ve Cephe temizlik işlerinde,Dekorasyon ve Reklam işlerinde,Çatı, Ytong, Kolon, Demo, Çelik konstrüksiyon montajı,Cam silme, Bina Boyama,25 mt. ye kadar Çalışma platformları ,Cephe Temizliği ve Montajı,Fabrika İçi Tadilat İşleri, Söküm Demonte İşleri, Dış Cephe İşleri,Reklam Panoları Montajı, Cam Silme, Gsm Montaj İşleri,Film Çekimleri, İnsan Gücü İle Ulaşılamayacak Noktalar,
gibi tüm işlemlerde Star Platform Gebze Kiralık Vinç olarak Saatlik, Günlük, Haftalık ve Aylık Platform kiralama seçenekleri ile hizmetinizdeyiz.

Gebze Vinç Kiralama

Sepetli Vinç Nedir?

Sepetli vinç ne demek kısaca tanımlayalım. Sepetli vinç, daha çok araç üstünde yer alır ancak iş makinesi olarak da kullanımı mevcuttur. Çalışma güvenliği açısından insanlar için risk teşkil edece bölgelerde güvenli ve rahat bir çalışma sağlar. Sepetli vinçin tercih edilme nedenlerinden biri insan gücünün yetemediği yerlere erişimidir. Ulaşılması güç yapılara çok kolay erişir ve mevcut işlerin daha seri yapılmasını sağlar, işleri kolaylaştırması da cabası. Sahip olduğu teknolojik donanımı sayesinde yüksek alanlarda kolay çalışma yöntemlerinden biri olarak geliştirilmiştir. Sepetli vinç nasıl kullanılır ya da bir diğer deyişle sepetli vinç çalışma prensibi nasıldır sorusunun yanıtı ile devam edelim. Bir platform sistemi vardır. Genellikle mobil yöntemi ile vinç kullanımı sağlanır bu nedenle kullanımı kolay araçlardandır. İnsan güvenliği başta olmak üzere iş güvenliği açısından da en sık tercih edilen iş makinelerindendir.

Sepetli vinç, daha ziyade bir araç üzerinde yer alan, çalışma bölgesi riskli olan yerlerde güvenlikli bir şekilde çalışmaya yarayan iş makinelerine verilen isimdir. Bu tür makinelerin daha çok tercih edilme sebebi ise insan gücünün yetmediği ya da insanın erişemeyeceği yerlere kolaylıkla erişebilmesi bununla beraber hali hazırdaki işlerin daha hızlı bir şekilde bitmesine yardımcı olmasıdır.

Gebze Kiralık Sepetli Vinç

Sepetli vinçler, ihtiyaca göre farklı tip ve ağırlıkta olabilmektedir. Çalışılacak alanın yükseklik ve konumuna göre farklı skalalarda modelleri bulunmaktadır. Bu sebeple platform yüksekliği olarak 20, 25, 30, 43, 45, 53, 60, 65, 68, 70, 84 metrelik modeller bulunmaktadır. Bunlar çalışılacak alana göre tercih sebebi olmaktadır. Hangi yükseklikte çalışılacaksa o yüksekliğe göre sepetli vinç tercihi yapılacak ve işlem hızlı bir süreçte işlenecektir.

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

3,5 ton hafif kamyon ile taşınabilen vinçler, 20-25 metreye kadar ulaşabilen yapıdadır. Bu vinçler şehir içerisinde kolaylıkla kullanılabilme potansiyeline sahiptir. Dar ve girilemeyecek alanlarda bulunan yüksek yapılara ulaşmada büyük kolaylık sağlamaktadırlar. 7,5 ton hafif kamyonlarla taşınabilmekte olan 30 metrelik vinçler ise rahat ve bir o kadar hızlı çalışma imkanı sağlamaktadırlar. Kullanım alanları olarak reklam panoları, direkler ve yüksek yapılar sayılabilir. 45 metreye kadar yükselen vinçler ise ortalama 15 tonluk kamyonlarla taşınabilmektedir. İnşaatlarda, yüksek yapılarda büyük kolaylık sağlarlar. 53 metreye ulaşabilen yapıda olan vinçler ise 26 ton kapasiteli kamyonlarla taşınabilirler. Bu araçlar oldukça yüksek bir mesafeye ulaşmakla beraber birçok işi hem hızlı hem de oldukça güvenli bir şekilde yapmaya yardımcı olmaktadır. 72 metrelik vinçler için ise 32 ton kapasiteli kamyonlar taşımaktadır. Bu denli yüksek olan yapılarda çok büyük erişim kolaylığı sağlamakla beraber işin hızlanmasında etkilidirler.

Bu modellerin hepsi mobil yani taşınabilir olarak hizmet vermektedir. Bununla beraber eklemli ya da eklemsiz platformlar mevcut olup kendinden yürüyüşlü platformlar da tercih edilebilir. Bunlardan bazılarına genel kullanımda örümcek adı verilmektedir. Eğer çalışma alanı kapalı ise genellikle bu örümcekler tercih sebebidir. Makaslı platformlar ise kamyon ile çalışılacak yerlere kurulurlar. Bunlar sayesinde kamyona ihtiyaç kalmadan çalışmak mümkün hale gelmektedir. Endüstriyel alanlarda bu tip makineler daha çok tercih edilirler. Kendinden yürüyüşlü tipler iki çeşittir. Bunlar dizel makaslı platformlar ve elektrikli makaslı platformlar olarak bilinmektedir.

Genel olarak çevremize baktığımızda sepetli vinç kullanımının hemen her yapı iyileştirme alanında sıklıkla tercih edildiğini görüyoruz. Cam temizliklerinden yüksek yapıların cephe tadilatlarında, montaj, sıva, boya, tadilat ve tamir gibi işlemlerde sık bir şekilde tercih edilmektedir. Firmalar, özellikle iş sağlığı ve güvenliği açısından bu makineleri tercih etmektedirler. Çünkü bu platformlar işçi sağlığı konusundaki önemli bir açığı bu şekilde sağlam bir vaziyette kapatmaktadırlar. İşlerin hızlanması, işgücünün verimli bir şekilde kullanılması bu platform ve makineler sayesinde olmaktadır.

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

Gebze Vinç Kiralama

Sepetli vinç kullanım talimatı yönlendirmesi ile yalnızca vinç operatörü tarafından kullanılabilir. Kullanımı kolay gibi dursa da mutlaka işinin ehli ve ehliyet sahibi operatörler tarafından kullanılmalıdır. Sepetli vincin kullanım alanı oldukça geniştir; otoyol levhalarının değişiminde ya da montajında, üst geçitlerde, köprülerin bakım ve onarımında, bakım ve levha işlerinde, parklarda, bahçelerde, inşaat alanlarında, limanlarda, nakliye ve taşımacılık sektöründe, havalimanlarında, fabrika ve imalathanelerde sıkça kullanılır. Sepetli vincin çalışma yerini  yüksek alanda çalışma gerektiren yerler olarak özetlemek mümkündür. Sepetli vinç kaldırma kapasitesi nedir sorusunun yanıtı ile devam edelim. Sepetli vincin bom uzunluğu genellikle 25 ila 75 metre arasında değişebilir. Sepetli vinç belirli bir mekanizma ile çalışır bu nedenle gerekli yükseklik ayarlaması yapılarak istenilen alanda kolayca hizmet vermesi sağlanabilir.

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

Gebze Kiralık Vinç Hizmetleri

Gebze Kiralık Vinç Firması

Tıpkı pek çok iş makinasında olduğu gibi sepetli vinçlerde de satın almak yerine vinç kiralama yoluna gidilebilir. Sepetli vinç kiralama sistemindeki araçlar, sepetlerin büyüklüklerine ve kapasitelerine göre farklılık gösterir. Bu nedenle sepetli vinç kiralama fiyatı ya da sepetli vinç fiyatları tamamen kullanım alanı ve kapasitesine bağlı olarak değişkenlik gösterecektir. Ayrıca tonaj farklılıkları da kaldırılan tonun ağırlığına ve çıkacakları yüksekliklere bağlı olarak belirlenir bu nedenle aslında her şey sepetli vinçin nerede ve hangi koşullarda kullanılacağına bağlıdır.

HİZMETLERİMİZ

Çekilebilir Makaslı Personel Platformu Mini Makaslı Çekilebilir Personel Platformu Kendinden Yürüyüşlü Makaslı Personel Platformu Arazi Tipi Makaslı Personel Platformu Çekilebilir Teleskopik Personel Platformu gibi bir çok Personel Kaldırma Platformaları ile siz müşterilerimizin talep ve ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Platform çeşitlerimizi öğrenmek için bizi arayabilirsiniz .

İnşaat şantiyelerinde, Havaalanlarında, Tersanelerde, Fabrika Alanlarında, Fuar alanlarında, Elektrik Kurumunda ve Santrallerde, Belediyelerde, Trafik Işıklarında, Garajlarda ve Diger Alanlarda, Klima ve havaalandirma tesis montajında,
Boya ve Cephe temizlik işlerinde, Dekorasyon ve Reklam işlerinde, Çatı, Ytong, Kolon, Demo, Çelik konstrüksiyon montajı, Cam silme, Bina Boyama,25 mt. ye kadar Çalışma platformları ,Cephe Temizliği ve Montajı, Fabrika İçi Tadilat İşleri, Söküm Demonte İşleri, Dış Cephe İşleri, Reklam Panoları Montajı, Gsm Montaj İşleri, Film Çekimleri, İnsan Gücü İle Ulaşılamayacak Noktalar, gibi tüm işlemlerde Star Platform olarak ve İstanbul`un tüm semtlerinde her türlü vinç hizmetinde 7/24 yanınızdayız. Sadece telefon etmeniz yeterli.

 

 

Hemen ARAYIN
0535 381 67 44

 

Star Platform

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezler kullanmaktadır. Bu konuda iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz devre dışı bırakabilirsiniz. Kabul et Devamını oku

error: Koruma